Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

KONZULTACE

1 hodina (hodinová sazba 1.400 Kč)

Když si potřebujete ujasnit, jakou má mít podobu komunikace vašeho projektu, jak uchopit PR kampaň nebo zda vámi vybrané komunikační kanály a cesty jsou ty pravé.

3 hodiny (hodinová sazba 3.600Kč)

Když chcete vyřešit konkrétní projekt, nastavit PR strategii, media relations, vytipovat klíčová média a komunikační kanály interní - externí.

5 hodin (hodinová sazba 5.000 Kč)

Když potřebujete projekt opravdu posunout dopředu, řešit konkrétní kroky, detaily a máte zájem o dlouhodobou spolupráci. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Z kapacitních důvodů je možné storno max 15 dní předem s možností vrácení plného kurzovného. Při stornu 14 - 11 dní před kurzem je 50% z ceny nevratných a při odhlášení se méně jak 10 dní nebo neúčasti na kurzu je částka nevratná. Z důvodu nemoci je ale možné za sebe poslat náhradníka, o čemž nás prosím předem informujte. Vždy se při náhlých nemocech snažíme vyjít vám vstříc a náhradníky hledám také, čím více času na hledání náhradníka máme, tím je větší šance, že ho společně najdeme a kurzovné vám nepropadne. Děkujeme za vyplnění údajů. Obratem vám zašleme potvrzení registrace a fakturu na zaplacení 50% z celkové částky.