Teď jsem tu pro Vás. Ale dříve jsem pracovala jako tisková mluvčí a ředitelka korporátní komunikace ve firmě Henkel pro země Střední a Východní Evropy. Nyní jsem zvolila cestu externí PR konzultantky, manažerky PR ŠKOLY a značky BALANCEFEST zaměřené na zdravý životní styl ve firmách. V roce 2007 jsem byla nominována na celosvětové ocenění Excellence Award v kategorii interní komunikace.

V minulých letech jsem měla na starosti komunikační strategie více než 25 značek společnosti Henkel na českém trhu a realizovala řadu interních a externích akcí. Na Slovensku jsem se výrazně zaměřila na interní a externí komunikaci Centra sdílených služeb (Share Service Center), které s více než 1100 zaměstnanci zajišťuje realizaci finančních procesů pro region západní a střední Evropy, USA a Kanady. Od roku 2003 jsem autorkou řady komunikačních kampaní v českých médiích pro značky i projekty. Do mého portfolia patří například značky Schwarzkopf, Persil, Palmex, Silan, Taft, Fa, Gliss Kur, Got2be, Syoss, Schauma, Palette, Vademecum, Kadeřník roku, Stavební spořitelna České spořitelny, atd.

Kromě perfektní orientace na mediálním trhu a schopnosti poskytnout svým klientům kompletní PR servis se specializuji  na event management. Realizovala jsem řadu  externích a interních akcí v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Využívám všechny zkušenosti, které jsem získala jak z působení v top managementu korporace, tak i na straně agentury či médií.