MĚNÍME FIRMY NA ZDRAVÉ FIRMY

Myslíte si to také? Že spokojení zaměstnanci jsou klíčem k úspěchu firmy? V rámci programu BALANCEFEST Pro firmy podporujeme zdravý životní styl prostřednictvím komplexního programu péče o fyzické i psychické zdraví a osobnostní rozvoj zaměstnanců. Společně s cílem vzdělávat a motivovat zaměstnance v péči o vlastní zdraví se snažíme nabídnout i možnosti nalezení rovnováhy mezi pracovním a osobním životem. A takoví lidé pak ve firmě rádi zůstávají... nebo v ní chtějí pracovat.


                                NOVINKA! Letní nabídka pro firemní klienty je na světě!                                   
     ANTI-STRESS DAY, DIVERSITY DAY, HEALTHY DAY, FIT DAY, BALANCE DAY a doprovodné přednášky, workshopy, diagnostiky, zdravé snídaně / catering, office jóga NAJDETE ZDE:
      

WORK BALANCE DAYS

Umíte žít v rovnováze? Dobíjet baterky i během pracovního dne a správně relaxovat? V rámci jednodenní akce vás to naučíme. Ukážeme, jak odpočívat, pečovat o své zdraví a fyzickou i psychickou krásu. 

TÝDEN / DEN ZDRAVÍ

Pusťte nás na týden blíž. Akce, díky které přímo v prostorách vaší firmy vytvoříme správný balance - oázu zdraví a energie. Poradíte se s odborníky na výživu a zdravý životní styl, získáte nové vědomosti na přednáškách lektorů osobnostního rozvoje, zacvičíte si i ochutnáte zdravý catering. 

ZDRAVÉ SNÍDANĚ

Znáte lepší způsob, jak začít pracovní den? Zdravé snídaně jako poděkování zaměstnancům, motivace do dalšího pracovního dne nebo osvěžení pro nové nápady.

ZDRAVÝ WORKSHOP

Ve spolupráci se špičkovými odborníky realizujeme interaktivní přednášky a workshopy o zdravém životním stylu a osobnostním rozvoji.

ZDRAVÝ CATERING

Zdravý catering je nejlepší způsob, jak načerpat energii během meetingu v zasedací místnosti. Rádi vám jej připravíme!

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

V rámci celodenních akci nabízíme také individuální nebo skupinové výživové poradenství.

JÓGA / BALANCE CVIČENÍ

Ve spolupráci s trenéry jógy a zdravotních cvičení vám pomůžeme řešit neduhy sedavého zaměstnání aktivně a přímo v prostorách vaší firmy.

FASHION/MAKE UP STYLISTA

Máte firemní dress code? Nebo jej využíváte jen příležitostně? Odborník na typologii barev poradí jak na každodenní outfit a doplní i správným makeupem.

TRÉNINKOVÝ PLÁN

Podpořte vaše zaměstnance v jejich cvičení nebo snaze se cvičením začít a dopřejte jim sestavit tréninkový plán na míru. Oplatí vám to pokaždé, když uvidí výsledky nebo se prostě jen při cvičení budou cítit dobře.

MINDFULNESS KOUČINK

Naučíme vaše zaměstnance techniky jak se zbavit stresu, napětí a samovolných myšlenek i když nestíhají. Techniky můžete využít i v rámci teambuildingu nebo výjezdních zasedáních.

ÚKLID KANCELÁŘE PODLE MARIE KONDO

Co takhle na jeden den omezit emaily, meetingy a společně si užít čistku kanceláře, úklid složek v PC, skartaci dokumentů nebo pročištění skladů? Druhý den budete mít na práci spoustu nové energie! A konečně čistý stůl...

Máte zájem mít zdravou firmu? Kontaktujte nás zde nebo na tel: +420 602 769 780: